Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 40 человек

Анонс шестого школьного дня.

Дата: 22 сентября 2016 в 08:42, Обновлено сегодня в 11:39

План правядзення 6-га школьнага дня

28.04.2018г.

Будзем рады бачыць на адкрытай гасциннай "Сям'я - гэта тое, што заўжды са мною".

Адказны кираўнік: Чэкуць А.М.

тэл. 2170817

Пачатак: 10.00

Месца правядзення: спартыўны стадыён.

00-9.45

16.30 – 18.45

Факультатыў па футболу

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

21.04.2018г.

Запрашаем усіх вучняў!

Агульнашкольны суботнік.

Пачатак: 9.30

Месца правядзення: школьны двор

Адказны: Стальмакоў А.М.

9.00-9.45

16.30 – 18.45

Факультатыў па футболу

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

12.00 –

13.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

14.04.2018г.

Запрашаем усіх жадаючых!

Дзень здароўя " Лёгкая атлетыка - каралева спорту"

Пачатак: 10.00

Месца правядзення: спартыўны стадыён

Адказны: Куніцкая Ж.І.

00-9.45

16.30 – 18.45

Факультатыў па футболу

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

07.04.2018г.

Запрашаем усіх жадаючых!

Інтэрактыўная гульня "Быць здаровым, жыць актыўна - гэта стыльна, пазытыўна".

Адказны: Брушко А.А.

Месца правядзення: спартыўная зала 

Пачатак: 10.00

9.00-9.45

16.30 – 18.45

Факультатыў па футболу

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

31.03.2018г.

Запрашаем усіх жадаючых!

 10.00 11.00  - конкурсна-забаўляльная праграма   “Знаўцы кніг”

Адказны: Чэкуць А.М., МТС 80292170817

Месца правядзення: бібліятэчны цэнтр

11.00-12.00 "Усе птушкі ў госці да нас!" - прысвечаны Дню птушак - 1 красавіка

Месца правядзення: кабінет інфарматыкі

Адказны: Калешка Д.А., МТС 80298823238

План правядзення 6-га школьнага дня

24.03.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

10.00 –   12.00

Вусны часопіс

“Дарогамі вайны”

(да 75-годдзя Хатынскай трагедыі)

Конкурс малюнкаў “З памяццю ў сэрцы”

Памятник жертвам фашизма в Хатыни

2-9

кабінет інфарматыкі

Кухта А.А

.6205272

9.00-9.45

16.30 – 18.45

Факультатыў па футболу

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

17.03.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

10.00 –   12.00

Дзень творчасці "Таленавіты россып!"

2-9

кабінет інфарматыкі

Батура Таццяна Аляксандраўна

тэл. 80297878093

9.00-9.45

16.30 – 18.45

Факультатыў па футболу

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

10.03.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

10.00 –   12.00

Дзень здароўя "Прывітанне вясна!"

2-9

спартыўны стадыён

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

9.00-9.45

16.30 – 18.45

Факультатыў па футболу

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

03.03.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

10.00 –   12.00

"Дзеньтворчасці "Створым для мамы цуды сваімі рукамі". Плэнер "Мама-галоўнае слова"

2-9

кабінет інфарматыкі

Кухніцкая В.С.

2885402

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

24.02.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

10.00 –   12.00

"Хлопчыкі могуць усё"

2-9

кСпартыўная зала

Стальмакоў А.М.

7834555

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

17.02.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

10.00 –   12.00

16.30 – 18.45

День здоровья "На лыжах с ветерком"

Спартыўная секцыя па футболу

2-9

спортивный стадион

спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

10.00-12.00

10.00-12.00

Фальклорнае свята "Масленіца".

Кінатэатр "Космас" прагляд фільма "Лёд"

4-7

8-9

1-ы паверх

г. Гродна

Калешка Д.А.

8823238

Чэкуць А.М. 

80292170817

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

10.02.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

9.00-10.00

Факультатыў па футболу

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

10.00-12.00.

Дзень здароўя "С вецярком на лыжах"         2-9

1- паверх

Калешка Д.А.

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

04.02.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

10.00 –   12.00

Игра-викторина "Паутинка" по правовому воспитанию

Игры на свежем воздухе

2-9

кабинет информатики

Дарашкевіч Л.В.

6238483

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

23.01.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

10.00 –   12.00

10.00-16.00.

"Зимние фигуры" конкурс

"Снежный снайпер"-районные соревнования 

2-9

Школьный двор

Августовский канал 

Кухта Оксана Андреевна

6205272

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

20.01.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

9.00 –10.00

Факультатыў “Гуляем у футбол”

5-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

10.00 –   12.00

Акцыя “Кармушка”

Экскурсія ў рэзідэнцыю Дзеда Мароза

 (Дзіцячы аздараўляльны лагер “Сузор’е”)

2-9

Унутраны дворык

ДАЛ “Сузор’е”

Гудкова В.Я.

7879588

Дарашкевіч Л.В.

6238483

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

13.01.2018г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

9.00 –10.00

Факультатыў “Гуляем у футбол”

5-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

10.00 –   12.00

День здоровья “Румяные щёчки”

2-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

23.12.2017г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

9.00 –10.00

Факультатыў “Гуляем у футбол”

5-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

10.00 –   12.00

Виртуальнае падарожжа “Каляды крочаць па свеце”

2-9

   Кабінет інфарматыкі

Кухта Аксана Андрэеўна

6205272

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Кабінет інфарматыкі

Толкіна А.У.

3253558

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

16.12.2017г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

9.00 –10.00

Факультатыў “Гуляем у футбол”

5-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

10.00 –   12.00

Працоўная майстэрні Дзеда Мароза

2-9

   кабінет інфарматыкі

Дарашкевіч Л.В.

80336230483

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Кабінет інфарматыкі

Батура Т.А. 80297878093

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

09.12.2017г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

9.00 –10.00

Факультатыў “Гуляем у футбол”

5-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

10.00 –   12.00

Дзень здароўя “Прывітанне, зіманька-зіма!”

2-9

Спартыўны зал

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Кабінет інфарматыкі

Гудкова Валянціна Ягораўна

7879588

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

План правядзення 6-га школьнага дня

02.12.2017г.

Час правя-

дзення

           Мерапрыемства

Класы

Месца

правядзення

Адказныя

9.00 –10.00

Факультатыў “Гуляем у футбол”

5-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

10.00 –   12.00

Конкурсна-гульнёвая праграма “Сям’я – любві вялікай царства”

2-9

Кабінет інфарматыкі

Чэкуць Алена Міхайлаўна

2170817

16.30 – 18.45

Спартыўная секцыя па футболе

4-9

Спартыўная зала

Куніцкая Жанна Іванаўна

 6258577

13.00 – 14.00

Кансультацыі для

бацькоў

2-9

Бібліятэка

Чэкуць А.М. – бібліятэкар, класны кіраўнік

9 класа

11.00 –

12.00

Платныя заняткі

6

Кабінет матэматыкі

Кунцэвіч Ала Іванаўна

2838747

Па ўсіх пытаннях правядзення і арганізацыі суботняга дня звяртацца да дзяжурнага адміністратара:

9.00-13.00 – Калешка Данута Альфонсаўна

МТС 80298823238

13.00-17.00 – Чэкуць Алена Міхайлаўна

МТС 80292170817

25.11.2017г.

Игровая эстафета "Соцветие умений"

Начало: 10.00.

Место проведения: фойе 1-го этажа

Ответсвенный: Батуро Т.А. тел. 80297878093

18.11.2017г.

Приглашаем всех учащихся на мероприятие посвящённое Всемирному дню некурения(17 ноября)

Составление коллажа «Здоровье человека в мире вредных привычек» 

Картинки по запросу всемирный день некурения 2017г. картинки

Место проведения: кабинет информатики

Начало: 10.00

Ответственный: Толкина Е.В. (педагог социальный) тел. 80333253558

11.11.17г. Дзень здароўя

"Краіна здароўя"

Адказны: Куніцкая Ж.І.(тэл. 683-017)

Месца павядзення: спартыўны зал

Пачатак:10.00

28.10.2017г.

Запрашаем да нас у госці!

Фальклорнае свята "Асяніны"

Пачатак:10.00

Месца правядзення: вестыбюль 1-га паверха

Адказны: Калешка Д.А. (тэл. 80298823238) 

21.10.2017г

Конкурс-прэзентацыя "Таленты не ведаюць граніц"

Пачатак:10.00

Месца правядзення: кабінет інфарматыкі

Адказны: Галаўко Г.Р. тэл. 6720626

14.10.2017г.

Сямейная гасцёўня "Загляні  ў матуліны вочы"

Месца правядзення: вестюбюль 1-га паверха

Пачатак: 10.00

Адказны: Батура Таццяна Аляксандраўна,

тэл. +375297878093

07.10.2017г.

"Віктарына-падарожжа "Культурная спадчына Беларусі"

Пачатак: 10.00.

Месца правядзення: кабінет інфарматыкіКартинки по запросу віктарына-падарожжа малюнкі

Адказны: Кухта А.А. (80296205272)

Запрашаем усіх жадаючых!

Запрашаем вучняў 2-9 класаў і ўсіх жадаючых бацькоў 30.09.2017г. на

экскурсію ў аграгарадок Квасоўка на раённае мерапрыемства "Праздник сока". Месца правядзення - аграгарадок Квасоўка 15.30 - 19.30

Выезд ад школы: 15.00

Адказныя: Чэкуць А.М.

тэл. 80292170817

Калешка Д.А.

тэл. 80298823238

Запрашаем вучняў і бацькоў на мерапрыемства!!!

23  верасня 2017г.

"Кулінарны паядынак"Картинки по запросу кулинарный поединок картинки

Пачатак: 10.00

Месца правядзення: рэкрэацыя першага паверха

Адказны: Дарашкевіч Л.В.

тэл. 80336230483

Запрашаем усіх вучняў!

16.09.2017г

"Творчая майстэрня. Восеньскі калейдаскоп"

Адказны: Гудкова В.Я. 

Месца правядзення: каб. інфарматыкі

Пачатак: 10.00

Приглашаем на День здоровья родителей и учащихся!!!

Место проведения: спортивный стадион

Время проведения: 10.00-12.00

Ответственный: Куницкая Жанна Ивановна

Приглашаем всех!

02.09.2017

Мероприятие к 500-летию белорусской письменности.

Игра-путешествие "Читаем книгу"

Начало: 10.00.

Место проведения: кабинет информатики

Ответственные: Колешко Д.А., Чекуть Е.М.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.